Fagansvarlige

Sist oppdatert 31. desember 2023 av LA7IJ Truls

Fagansvarlige og andre oppnevnte funksjoner  (Oppdatert 19. mars 2023)

FunksjonKallesignalNavnE-postTelefon
Repeater, digipeater og KiwiSDRLA6PBALars Torgersenrepeatermanager@la4o.no 
QSL-tjenestenLB7PIAnett Lindstadqsl-manager@la4o.no  
LA4O QSLLB7PIAnett Lindstadqsl-manager@la4o.no  
RadioorienteringLA1KPØivind E. Sollirpo-manager@la4o.no 90 60 43 39 
SambandstjenestenLB0HITruls Grandesambandsmanager@la4o.no  
MaterialforvalterLB0PIJan Olav Aasterudmaterialforvalter@la4o.no  
HusfarLA7YIRagnar Holmhusfar@la4o.no 90 92 56 01 
StasjonssjefLA8OKAMartin Storlistasjonssjef@la4o.no 47 29 31 00 
Redaktør DX-NyttLA4LNTom V. Segalstaddx@la4o.no 
KurskoordinatorerLA7IJ/LB8IHTruls Johansen/Fredrik Davidsenkurs@la4o.no  
LA4O-nyttLB1NHArild Andersenla4o-nytt@la4o.no  
Web-ansvarlig (innhold)LA7IJTruls Johansenweb@la4o.no  
Web-ansvarlig (teknisk løsning)LA6CSAPål Stagnesweb@la4o.no 46 66 50 00 
Old-timer/seniortreff Vakantoldtimer@la4o.no